خدمات نوین مستر

طراحی وب سایت

امروزه هر کسب و کاری به وبسایت نیاز دارد. درواقع با توجه به مشغله افراد در این روزها، افراد خریدهای آنلاین و غیرحضوری را ترجیح می دهند. همچنین برخی کسب و کارها که خدمات ارائه می‌دهد، نیاز به معرفی خدمات خود دارند.

سئو وب سایت

صرفا داشتن یک وب سایت، کمک چندانی به برند شدن یا فروش بیشتر شما نمی کند. این موضوع مهم نیازمند زمان و کارشناس متخصص در این زمینه می باشد. نوین مستر تلاش می‌کند رتبه سایت شما را با ایمن ترین روش‌های ممکن ارتقا دهد.

افزایش سرعت سایت

سرعت بالا آمدن سایت به قدری مهم است که اگر کاربر هنگام مراجعه به سایت، دیر بالا بیاید، آن را ترک می کند. ۳ ثانیه بیشتر برای جذب کاربر فرصت ندارید. همچنین سرعت سایت در نتایج سئو سایت تاثیر مستقیم دارد و گوگل بصورت رسمی این موضوع را بیان کرده است.

تولید محتوای سایت

برای جذب و نگه‌داشتن توجه بازدیدکنندگان، محتوای شما باید دقیقاً متناسب با نیازها و علایق آن‌ها باشد. استفاده از عناوین جذاب، به‌روزرسانی مداوم محتوا، و تعبیه تصاویر و ویدیوهای مرتبط می‌تواند تأثیرگذاری محتوا را افزایش دهد.

افزایش امنیت سایت

در هر ثانیه، بیش از ۵۰ هزار درخواست حمله به رمز عبور وب‌سایت‌های وردپرس انجام می‌شود! از هر ۱۰ سایتی که مورد حمله قرار می‌گیرد، ۸ سایت دچار آسیب‌‌پذیری می‌شوند. اگر تاکنون امنیت سایت خود را بالا نبرده‌اید، با ما تماس بگیرید.

بررسی و رفع خطاهای سایت

رفع خطا‌های سایت عمومی و لاگ (Error Logs) بسیار مهم است. باید فرد و یا شرکت پشتیبان کاملا به وردپرس مسلط باشد تا بتواند این مشکلات را رفع کند. خطاهای لاگ در صورت وجود و عدم رفع آنها، در اینده سبب مشکلات جدی خواهد شد.

آموزش طراحی سایت

بسیاری از افراد علاقه‌مند به حوزه طراحی وب هستند. با توجه به تجربه ۱۰ ساله ما در زمینه آموزش وب، می‌توانیم طراحی سایت بدون کدنویسی را به بهترین نحو به شما آموزش دهیم. همچنین می‌توانید در دوره رایگان طراحی سایت ما شرکت کنید.

پشتیبانی وبسایت

خدمات پشتیبانی سایت به مجموعه اقدامات نگهداری سایت گفته می شود که پشتیبان سایت در قالب یک چک لیست بصورت روزانه روی وب سایت شما انجام می‌دهد. برای مثال بروزرسانی‌ افزونه‌ها و قالب، تامین امنیت و افزایش سرعت سایت.

درخواست مشاوره