حمایت از ما در لینکدین

0 / 5. تعداد رای: 0

 

فهرست مطالب

برای حمایت از ما در لینکدین کافیست ابتدا مارا فالوو کنید، سپس مقاله موجود در پروفایل لینکدین ما را لایک و کامنت بگذارید(کامنت انگلیسی) و یک تبلیغ رایگان هدیه بگیرید.

در صورتی که با شبکه اجتماعی لینکدین آشنا هستید، مراحل بالا بسیار ساده می باشد و در صورتی که با این شبکه اجتماعی آشنا نیستید در ادامه با تصویر نحوه انجام آن را توضیح خواهیم داد. در انتهای همین صفحه آیدی و شماره تماس خود را وارد کنید تا جهت تبلیغات با شما هماهنگ کنیم.

قبل از هرچیز باید حساب لینکدین داشته باشید. اگر تاکنون حسابی در این شبکه اجتماعی نداشته اید، به راحتی با مراجعه به وبسایت لینکدین یا اپ لینکدین تنها با یک ایمیل می توانید ثبت نام کنید.
۱. پس از ورود به حساب در قسمت باکس سرچ مطابق عکس زیر آیدی ali vanaei را جستجو کنید یا با کلیک بر روی این لینک به پروفایل موردنظر هدایت خواهید شد.

۲. سپس روی گزینه View full profile کلیک کنید.

۳. در این قسمت روی گزینه More کلیک کنید.
۴. سپس Follow رو انتخاب کنید. تا اینجا ما را در لینکدین فالوو کردید.

۵. در قسمت بعد مقاله ما را لایک و کامنت بگذارید(دقت کنید کامنت حتما به زبان انگلیسی باشد نه فارسی). از قسمت Featured روی مقاله کلیک کنید یا با کلیک روی این لینک به مقاله هدایت خواهید شد.

۶. از این قسمت می توانید مقاله را لایک کنید.
۷. از این قسمت هم می توانید کامنت بگذارید(کامنت انگلیسی).

پس از اتمام این مراحل ما را فالوو کردید ومقاله ما را لایک و کامنت گذاشتیه اید. در پایان می توانید در گروه تلگرامی ۱۶۰۰۰ نفره ما تبلیغ رایگان داشته باشید.

[gravityform id=4 title=false]

هر سوال یا مشکلی داشتید می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

 

 

اشتراک گذاری مطلب:
مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *